Andres Tennus

Ökoloogia ja maateaduste instituudi õppekavade infotunnid

13. juunil toimuvad Tartu Ülikooli ökoloogia ja maateaduste instituudi õppekavade infotunnid. Infotunnid toimuvad veebis, nii et liitu ükskõik millisest Eesti või maailma otsast. Registreeru juba täna!

Õppekavade infotundides räägitakse täpsemalt õppekavade sisust, tutvustatakse sisseastumistingimusi ning õppetöö korraldust. Osalejatel on võimalik küsida õppetöö ning õppekava kohta küsimusi õppekava programmijuhilt.

REGISTREERU

Ajakava

13.00geograafia bakalaureuseõpe
13.30geoloogia ja keskkonnatehnoloogia bakalaureuseõpe
14.00bioloogia ja elustiku kaitse bakalaureuseõpe
14.30geograafia magistriõpe
15.00geoloogia magistriõpe
15.30bioloogia ja ökoinnovatsiooni magistriõpe

Geograafia bakalaureuseõpe

Tutvu õppekavaga

Geograafia õppekavas on ühendatud loodus, inimühiskond ja põnev infotehnoloogia. Sa tutvud nii oma eriala klassikaliste teooriatega kui ka kiiresti arenevate valdkondade ja moodsa tehnoloogiaga, näiteks mobiilpositsioneerimise ja geoinformaatikaga. Geograafihariduse omandamise järel võid töö valida planeerija, keskkonnaeksperdi, geoinformaatiku ja paljude teiste ametite seast.

Geoloogia ja keskkonnatehnoloogia bakalaureuseõpe

Tutvu õppekavaga

Geoloogia ja keskkonnatehnoloogia õppekava on üks uuenduslikumaid ja mitmekülgsemaid Tartu Ülikoolis. Sa omandad loodus- ja reaalteaduste laiapõhjalised alusteadmised, mis on ühendatud teadmistega sotsiaalvaldkonnast, õigusruumist ja infotehnoloogiast. Nii saab sinust hinnatud keskkonna- või maapõuespetsialist.

Bioloogia ja elustiku kaitse bakalaureuseõpe

Tutvu õppekavaga

Selle õppekava alusel õppides omandad sa põhjalikud teadmised molekulaar- ja rakubioloogiast või  eluslooduse mitmekesisusest ja kaitsest. Sinust saab hinnatud oskustega spetsialist näiteks meditsiinilaboritele, biotehnoloogiaettevõtetele või toiduainetööstusele ning elustiku kaitse suuna läbinu on oodatud keskkonnakaitse, -hindamise ja -planeerimisega tegelevatesse asutustesse ja ettevõtetesse. Just sina võid olla see, kes aitab oma teadmistega kaasa uute ravimite arendamisele või elurikkuse püsimisele!

Geograafia magistriõpe

Tutvu õppekavaga

See on Eesti ainuke õppekava, mis võimaldab sul omandada loodust, inimühiskonda ja informaatikat ühendava laiapõhjalise magistrihariduse – geograafia eriala on ruumilise planeerimise ja geoinformaatika valdkonnas Eesti hinnatuim. Sa spetsialiseerud oma huvidest lähtudes ning omandad geograafi olulisimad oskused, st oskuse mõista nähtuste toimimist ruumis ning analüüsida ja tõlgendada asukohaga seotud andmeid. Lõpetamise järel ootab sind rohkesti vaheldust, loomingulist pinget ja Eesti arengu kujundamise võimalust pakkuv karjäär.

Geoloogia magistriõpe

Tutvu õppekavaga

Geoloogia magistriõppes puurid ennast sügavuti maapõue saladustesse. Õpe on tihedalt ühendatud eluliste, sealhulgas rahvusvaheliste uurimisprobleemide ja põnevate teadusprojektidega ning õppe lahutamatu osana käid sa Eestis ja välismaal välitöödel. Rahvusvaheliselt hinnatud ja tugeva praktilise väljundiga õppekava vastab tööturu ootustele.

Bioloogia ja ökoinnovatsiooni magistriõpe

Tutvu õppekavaga

Mitmekülgne õppekava annab sulle oskuse orienteeruda globaalmuutustega seotud probleemides ja mõelda ökoinnovaatiliselt. Sa saad väga head teadmised Eesti ja Euroopa looduse mitmekesisusest, ökosüsteemide toimimisest ja kaitsest. Meie vilistlasena oodatakse sind tööle näiteks keskkonnakaitse eksperdiks riigiasutustesse, keskkonnahindamise ettevõtetesse ja laboritesse.

Tudeng loengus

Üliõpilaste teadustööde riiklikule konkursile oodatakse lõputöid

Adventurous City

Tänavateaduse sügiskool

Doktorantuur

Registreeru karjäärikonverentsile „Doktorikraadiga uutesse kõrgustesse!“