Doktoriõpe

Doktoriõppes arendatakse tudengite oskusi iseseisvalt probleeme tuvastada, analüüsida ja lahendusi välja pakkuda. Doktorikraadi omandanud saavad jätkata tööd ülikoolides, rahvusvahelises teaduses või ka tippspetsialistidena oma erialal.

Kaitstud doktoritööd

Vastuvõtt

Projektid
1. - 15. mai 2021 toimub vastuvõtt järgmiste uurimisprojektidega seotud õppekohtadele:

1. Eesti humoorikate filmide roll jätkusuutliku turismisihtkoha arendamisel (juhendaja Garri Raagmaa, Jarkko Saarinen)
  2. Inimeste ajalis-ruumiline käitumine hädaolukordades (juhendaja Siiri Silm)
  3. Gentrifikatsiooni ja segregatsiooni seosed linnades (juhendajad Kadi Kalm, Kadri Leetmaa, Tiit Tammaru)
  4. Taimede risosfääri funktsionaalne kohanemine kliima- ja maakasutusmuutustega (juhendajad Ivika Ostonen-Märtin, Priit Kupper, Marika Truu)
  5. Mullabakterite ja -arhede globaalne biogeograafia soode süsiniku- ja lämmastikuringetes (juhendajad Mikk Espenberg, Ülo Mander)

Tutvu doktoriprojektide annotatsioonidega loodus- ja täppisteaduste valdkonna kodulehel.

Doktoriõpe, nominaalne õppeaeg 4 aastat
Lõpetamisel omandatav kraad: filosoofiadoktor

Erialad: geoinformaatika
  inimgeograafia ja regionaalplaneerimine